Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy we Wrocławiu

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu zachęca do wzięcia udziału w konkursie PIP pt. „Buduj bezpiecznie”.

Wydarzenie skierowane jest do posiadających status pracodawcy generalnych wykonawców, wykonawców i podwykonawców robót budowlanych na każdym etapie prac. Cel to promowanie tych podmiotów, w których są zapewniane wysokie standardy bhp podczas realizacji procesu budowlanego.

Organizatorem wydarzenia jest Państwowa Inspekcja Pracy, partnerem – Porozumienie Bezpieczeństwa w Budownictwie. Konkurs odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy to wojewódzki, drugi – krajowy. Warunkiem koniecznym do spełnienia, by zakwalifikować się do oceny podczas pierwszego etapu konkursu, jest do 30 września 2023 r.: osiągnięcie stanu robót surowego zamkniętego (budowy kubaturowe), zakończenie etapu prac konstrukcyjnych (budowy liniowe).

 
Do 15 maja 2023 r. należy przesłać potrzebne dokumenty do Okręgowych Inspektoratów Pracy (właściwych ze względu na lokalizację inwestycji). Wszelkie pytania związane z konkursem prosimy kierować telefonicznie pod numer: (71) 371 04 71 bądź drogą mailową na adres: aleksander.bojko@wroclaw.pip.gov.pl.

Finaliści z wojewódzkiego szczebla mają szansę powalczyć o podium podczas kolejnego, krajowego etapu konkursu. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się w regulaminie: 

 
Potrzebne dokumenty do zgłoszenia udziału:

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu