Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy we Wrocławiu

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 5 czerwca 2023
0:49 minut

W dniu 2 czerwca 2023 roku przedstawiciele oddziału OIP Wrocław w Legnicy wzięli udział w I Regionalnych Targach Pracy i Edukacji w Lubinie.

Zostały one zorganizowane po raz pierwszy, w ramach współpracy Związku Pracodawców Polska Miedź i Powiatowego Urzędu Pracy w Lubinie. Jan Buczkowski - kierownik oddziału oraz Marzena Górska – główny specjalista, na zorganizowanym stanowisku eksperckim, realizowali poradnictwo prawne, a także przekazywali zainteresowanym materiały informacyjne PIP. Poradnictwo cieszyło się dużym zainteresowaniem, a wśród pytań dominowały zagadnienia dotyczące ostatnich zmian przepisów kodeksu pracy.

Regionalne Targi Pracy i Edukacji w Lubinie

Wydarzenie to było miejscem spotkania przedstawicieli firm, szkół podstawowych i średnich z potencjalnymi pracownikami oraz uczniami. W trakcie targów uczestnicy mogli zapoznać się z ofertami pracy i kształcenia, poznać wymagania pracodawców oraz dowiedzieć się, jakie umiejętności i kwalifikacje są najbardziej poszukiwane na lokalnym rynku pracy. Przygotowane zostały również punkty eksperckie, a także warsztaty i prezentacje.Regionalne Targi Pracy i Edukacji w Lubinie

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu