Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy we Wrocławiu

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 28 czerwca 2024
1:1 minut
Zdjęcie z targów pracy

W dniach 13 i 14 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w plenerowych Targach Pracy zorganizowanych na terenie Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu. To wydarzenie, mające swoją tradycję od 2006 roku, na stałe wpisało się w kalendarz znaczących imprez na lokalnym rynku pracy.

Podczas targów pracownicy Państwowej Inspekcji Pracy aktywnie wspierali odwiedzających, udzielając porad prawnych dotyczących prawa pracy, legalności zatrudnienia oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Była to doskonała okazja dla uczestników, aby uzyskać fachowe porady na temat przepisów i regulacji, które mogą wpływać na ich codzienne życie zawodowe. Oprócz bezpośrednich konsultacji, przygotowaliśmy również darmowe broszury edukacyjne Państwowej Inspekcji Pracy. Materiały te cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Organizatorami tegorocznej edycji byli: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, Zachodnia Izba Gospodarcza oraz Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. Wydarzenie przyciągnęło wielu odwiedzających, oferując im nie tylko porady prawne, ale także szeroki wachlarz ofert pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas kolejnych edycji Targów Pracy, które z pewnością będą równie owocne i inspirujące.

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu