• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

23.09.2022

Uroczyste obchody 70-lecia Oddziału SIMP w Jeleniej Górze

20 września 2022 roku w Szklarskiej Porębie miało miejsce uroczyste spotkanie z okazji obchodów 70. jubileuszu powstania Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Mechaników Polskich w Jeleniej Górze. W wydarzeniu wziął udział kierownik jeleniogórskiego oddziału Okręgowego Inspektoratu Pracy we Wrocławiu Mirosław Kocuba.

Zdjęcia z obchodów 70-lecia Oddziału SIMP w Jeleniej GórzePodczas uroczystego spotkania Henryk Mackiewicz, prezes Oddziału SIMP w Jeleniej Górze przedstawił rys historyczny stowarzyszenia. Następnie profesor Maciej Pawłowski, dyrektor Filii Politechniki Wrocławskiej w Jeleniej Górze opowiedział o procesie kształcenia inżynierów przez ostatnich 70 lat. W uroczystości uczestniczyli również pracownicy Państwowej Inspekcji Pracy.

Zdjęcie z uroczystego spotkania z okazji 70-lecia Oddziału SIMP w Jeleniej Górze

W imieniu okręgowego inspektora pracy we Wrocławiu, z okazji tak pięknego jubileuszu, nadinspektor pracy Mirosław Kocuba wręczył prezesowi Oddziału SIMP w Jeleniej Górze list okolicznościowy. Podkreślona w nim została rola wszystkich członków stowarzyszenia oraz doceniona dbałość o bycie na bieżąco z nieustającym rozwojem technologii, przy jednoczesnym poszanowaniu zdrowia i bezpieczeństwa drugiego człowieka, szczególnie w miejscu wykonywania pracy.
Raz jeszcze całemu Oddziałowi SIMP w Jeleniej Górze życzymy dalszych sukcesów, siły oraz wytrwałości na kolejne lata.


GIP Przejdź do GIP Porady prawne